Kontakt

Telefon: 077-121 13 00 info@destinationjonkoping.se

Konsertverksamheten

evenemang@destinationjonkoping.se

Marknadsavdelningen

marknad@destinationjonkoping.se


Kontakta oss

Charlotte Guldstrand Ekonomichef, vice VD
charlotte.guldstrand@destinationjonkoping.se
072-238 61 70
Camilla Fritz Ansvarig konsertverksamhet
camilla.fritz@destinationjonkoping.se
070-792 10 46
Caroline Törnblad Chef Möten & Evenemang
caroline.tornblad@destinationjonkoping.se
070-508 44 09
Daniel Tidstrand Projektledare
daniel.tidstrand@destinationjonkoping.se
073-0393441
Evelyn Einebrant Marknadsförare
evelyn.einebrant@destinationjonkoping.se
072-450 47 67
Emma Råsberg Marknadsförare, grafisk formgivare
emma.rasberg@destinationjonkoping.se
072-506 05 98
Jenny Karlsson Biljettadministratör
jenny.karlsson@destinationjonkoping.se
072-546 79 83
Maja Lind Marknadskoordinator (Föräldraledig)
maja.lind@destinationjonkoping.se
072-212 48 55
Johan Lind Affärsområdetschef Turism
johan.lind@destinationjonkoping.se
070-304 00 08
Maria Gullquist Administratör
maria.gullquist@destinationjonkoping.se
Martina Bohl Marknadskoordinator
martina.bohl@destinationjonkoping.se
073-021 55 63
Per-Lennart von Wendel Teknisk producent
per-lennart.von-wendel@destinationjonkoping.se
070-593 93 18
Sara Johansson Projektkoordinator
sara.johansson@destinationjonkoping.se
072-5749377
Marja Adetun Ekonomiassistent
marja.adetun@destinationjonkoping.se
072-233 68 14